Nauczyciele
oraz pracownicy pedagogiczni
SP 38 w
Bytomiu w roku szkolnym 2021/2022 |
L.P.
|
Nazwisko i imię |
nauczany przedmiot;
funkcja |
1. |
Biernacki Maciej |
dyrektor szkoły
|
2. |
Zawora
Anna |
wicedyrektor
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa I A |
3. |
Anzorge
Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca II B
|
4. |
Bazan
Agnieszka |
język angielski
wychowawca VIII B
|
5. |
Biedroń
Beata |
logopeda
|
6. |
Cyptor
Jakub |
bibliotekarz
|
7. |
Dądela
Iwona |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa III A
|
8. |
Gawliński
Szymon |
wychowanie fizyczne, przyroda
edukacja dla bezpieczeństwa
|
9. |
Giertyczka
Katarzyna |
język niemiecki
|
10. |
Hanzel
Tomasz |
język niemiecki
|
11. |
Janas
Joanna |
wychowawca świetlicy |
12. |
Juszczyk
Adam |
matematyka, informatyka
wychowawca kl. VII B
|
13. |
Kmieciak
Aleksandra |
edukacja wczesnoszkolna
Wychowawca III B
|
14. |
Koźlik
Patrycja |
wychowawca świetlicy
|
15. |
Krawczyk Alicja |
muzyka, plastyka, technika
|
16. |
Krysiak Dorota |
fizyka
|
17. |
Kultys
Anna |
język polski
wychowawca V B
|
18. |
ks.
Korlaga Paweł |
religia
|
19. |
Mainka
Anna |
wychowanie do życia w rodzinie
|
20. |
Małczak Barbara |
język polski
wychowawca kl. V A
|
21. |
Michlowicz
Katarzyna |
pedagog
|
22. |
Paczyna
Jolanta |
język angielski
|
23. |
Plaza
Karina |
geografia
|
24. |
Płotkowski
Andrzej |
informatyka
|
25. |
Pytel
Joanna |
religia
|
26. |
Ramiączek
Magdalena |
historia, WOS
wychowawca klasa VII A
|
27. |
Różycka
Beata |
wychowanie fizyczne
wychowawca kl. VIII A
|
28. |
Sieja Wiesława |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa II A
|
29. |
Smarzewski Marek |
biologia, chemia, geografia,
informatyka
wychowawca kl. VI A |
30. |
Stelmaszczyk
Malwina |
edukacja
wczesnoszkolna
wychowawca kl. I B
|
31. |
Szyguła
Krystian |
wychowanie fizyczne
|
32. |
Tomys
Halina |
wychowawca świetlicy
psycholog
|
33. |
Urbańczyk Daria |
matematyka, informatyka,
plastyka,
wychowawca kl. IV A
|
34. |
Wojdyła
Elżbieta |
doradca zawodowy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|